O nás

CORWELL Czech Republic s.r.o. je dodavatelem na českém trhu od roku 2012. Patří do skupiny CORWELL Holding Ltd. s centrálou v Dunakeszi v Maďarsku.

Mateřská společnost CORWELL Ltd. byla založena v roce 1991 v Maďarsku. Od svého vzniku se zabývá velkoobchodním prodejem kancelářského papíru, kancelářských potřeb, počítačového příslušenství, spotřebního materiálu do tiskáren a také školních potřeb.

V posledních letech se CORWELL stal lídrem na maďarském trhu a zároveň expandoval na další evropské trhy. V roce 2007 byla založena pobočka CORWELL Slovensko, s.r.o. na Slovensku, koncem roku 2012 pobočka CORWELL Czech Republic s.r.o. v České republice a v roce 2015 expandovala do Chorvatska, Papir Internacional d.o.o..

Společnost nabízí téměř 28 000 produktů – kompletní sortiment kancelářských potřeb, školní potřeby, příslušenství pro  IT a spotřební elektroniku, spotřební materiál pro tiskárny, data storage a reklamní předměty.

Využíváme centrálního evropského skladu v Dunakeszi v Maďarsku a vlastního skladu v Praze. V Maďarsku disponujeme více než 9000m² skladových prostor. Toto umožňuje celé skupině vyskladnit průměrně 1 000 jednotlivých zásilek denně a dodávat do 24-48 hodin. Stav zásob zaručuje stabilní dodávky do všech 4 zemí.

 

Mise
CORWELL jako velkoobchod prodává své produkty a služby výhradně pro prodejce. Rádi podpoříme naše partnery, kterým umožníme poskytovat služby, jaké splňují nebo dokonce překračují potřeby jejich koncových zákazníků.

Vize
Naším záměrem je získat vedoucí pozici na domácím trhu kancelářských, školních a výtvarných potřeb. Dále naším cílem je posílit naší pozici ve střední a východní Evropě, kde bychom se chtěli stát významným hráčem.

Hodnoty

I když je naším cílem orientace na výsledek, stále klademe důraz na základní lidské hodnoty, jako je přímočarost, předvídatelnost a respekt našich partnerů a spolupracovníků. Nedílnou součástí našeho každodenního úkolu je naše sociální, právní a tržní prostředí. Snaha o vzájemné výhody s našimi partnery, hrát aktivní roli ve společnosti, být šetrný k životnímu prostředí jsou hodnoty, které prosazujeme.
 

         


© Corwell 2023